Talk of pram town

Talk of pram town
Talk of pram town
I salg. Leveringstid 3-10 virkedager
ISBN/Varenr
9781529024647
Inngår i ditt medievalg

Omtale

A novel about mothers, daughters and second chances, for fans of The Queen of Bloody Everything and Eleanor Oliphant is Completely Fine.
Vis hele omtalen… Vis mindre

Produktinformasjon

  • ISBN/Varenr: 9781529024647
  • Utgivelsesdato: 17.02.2022
  • Utgivelsesår: 2022
  • Forlag: Pan Macmillan
  • Innbinding: Heftet
  • Språk: Engelsk
  • Personer: Nadin, Joanna
  • Aldersgrense: 0
  • Opplag: 0
  • Utgave: 0
  • Illustrert: Nei
  • Sider: 432