Rose garden

Utgått
Rose garden
Rose garden
Vil ikke utkomme
ISBN/Varenr
9781529091465
Inngår i din bokpakke

Omtale

Spellbinding historical fiction from the bestselling author of Amy Snow, spanning the luxury and poverty of Victorian England. Perfect for fans of Lucinda Riley, Tracy Chevalier and Dinah Jefferies.
Vis hele omtalen… Vis mindre

Produktinformasjon

  • ISBN/Varenr: 9781529091465
  • EAN: 978-1-5290-9146-5
  • Utgivelsesdato: 02.09.2021
  • Utgivelsesår: 2021
  • Forlag: Pan Macmillan
  • Innbinding: Heftet
  • Språk: Engelsk
  • Personer: Rees, Tracy
  • Litteraturtype: Skjønnlitteratur
  • Målgruppe: Voksne
  • Aldersgrense: 0
  • Opplag: 0
  • Utgave: 0
  • Illustrert: Nei
  • Sider: 432