Lido

Lido
Lido
Under opptrykk
ISBN/Varenr
9781409175216
Inngår i ditt medievalg

Omtale

A joyous novel about community, love, friendship and outdoor swimming. Perfect for fans of Joanna Cannon's The Trouble with Goats and Sheep and Gail Honeyman's Eleanor Oliphant is Completely Fine.
Vis hele omtalen… Vis mindre

Produktinformasjon

  • ISBN/Varenr: 9781409175216
  • Utgivelsesdato: 19.04.2018
  • Utgivelsesår: 2018
  • Forlag: Orion Publishing Co
  • Innbinding: Heftet
  • Språk: Engelsk
  • Personer: Page, Libby
  • Aldersgrense: 0
  • Opplag: 0
  • Utgave: 0
  • Illustrert: Nei
  • Sider: 368