Last dance in havana

Last dance in havana
Last dance in havana
I salg. Leveringstid 3-10 virkedager
ISBN/Varenr
9781784292072
Inngår i ditt medievalg

Omtale

From bestselling author Rosanna Ley comes an exotic tale of love, family and friendship set between England and Cuba. Perfect for fans of Kate Furnivall, Dinah Jefferies and Leah Fleming.
Vis hele omtalen… Vis mindre

Produktinformasjon

  • ISBN/Varenr: 9781784292072
  • Utgivelsesdato: 19.05.2016
  • Utgivelsesår: 2016
  • Forlag: Hachette Children's Group
  • Innbinding: Heftet
  • Språk: Engelsk
  • Personer: Ley, Rosanna
  • Aldersgrense: 0
  • Opplag: 0
  • Utgave: 0
  • Illustrert: Nei
  • Sider: 496