Her mother's secret

Her mother's secret
Her mother's secret
I salg. Leveringstid 3-10 virkedager
ISBN/Varenr
9781786483430
Inngår i ditt medievalg

Omtale

Escape to the heart of beautiful, sun-drenched Brittany with the bestselling author of The Villa and The Little Theatre by the Sea. The perfect treat for fans of Santa Montefiore and Veronica Henry.
Vis hele omtalen… Vis mindre

Produktinformasjon

  • ISBN/Varenr: 9781786483430
  • EAN: 978-1-78648-343-0
  • Utgivelsesdato: 14.06.2018
  • Utgivelsesår: 2018
  • Forlag: Quercus Publishing
  • Innbinding: Heftet
  • Språk: Engelsk
  • Personer: Ley, Rosanna
  • Litteraturtype: Skjønnlitteratur
  • Form: Romaner
  • Emne: Hemmeligheter, Mødre og døtre, Frankrike, Bretagne
  • Omfang/format: 458 sider
  • Målgruppe: Voksne
  • Aldersgrense: 0
  • Opplag: 0
  • Utgave: 0
  • Illustrert: Nei
  • Sider: 0