Attachments

Attachments
Attachments
I salg. Leveringstid 3-10 virkedager
ISBN/Varenr
9781409195795
Inngår i ditt medievalg

Omtale

A heartwarming and hilarious romantic debut about falling in love from afar. For fans of The Flatshare and Our Stop, it's time to fall in love again...
Vis hele omtalen… Vis mindre

Produktinformasjon

  • ISBN/Varenr: 9781409195795
  • EAN: 978-1-4091-9579-5
  • Utgivelsesdato: 06.08.2020
  • Utgivelsesår: 2020
  • Forlag: Orion Publishing Co
  • Innbinding: Heftet
  • Språk: Engelsk
  • Personer: Rowell, Rainbow
  • Litteraturtype: Skjønnlitteratur
  • Form: Romaner
  • Emne: E-post
  • Sjanger: Romantikk
  • Omfang/format: 357 sider
  • Målgruppe: Voksne
  • Aldersgrense: 0
  • Opplag: 0
  • Utgave: 0
  • Illustrert: Nei
  • Sider: 0